Firma AEH spol. s.r.o bola založená v roku 1992. V rámci svojej činnosti sa zameriava na vývoj a výrobu zariadení pre potravinársky, chemický a farmaceutický priemysel. Firma má vlastné vývojové a konštrukčné oddelenie a intenzívne spolupracuje s Výskumným ústavom potravinárskym - BIOCENTRUM v Modre pri vývoji a výrobe nových technológií pre potreby viacerých priemyselných odvetví. 
Výrobky AEH sú navrhnuté podľa prísnych hygienických požiadaviek. Naša spoločnosť je certifikovaná systémom manažérstva kvality podľa EN ISO 9001: 2015, certifikačnou spoločnosťou LRQA - LLOYD´S REGISTER QUALITY ASSURANCE.
V úzkej spolupráci s viacerými spoločnosťami sa venujeme dodávateľskej a inžinierskej činnosti v oblasti technológií pre potravinársky priemysel. Ide najmä o mliekarenský, konzervárenský, pivovarnícky, liehovarnícky priemysel, nealkoholické a alkoholické nápoje a technológie spracovania ovocia a zeleniny. Spoločnosť disponuje odborníkmi s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výroby mlieka, piva, alkoholu, alko a nealko nápojov, ako aj v oblasti investičnej a inžiniersko-projektovej činnosti od jednoduchých liniek až po zložité zložité technologické celky. Tiež v súčasnosti ponúkame návrhy a realizáciu opatrení na zabezpečenie úspor energií a vody v technologických prevádzkach. V prípade záujmu vieme urobiť projekčnú a inžiniersku činnosť na zabezpečenie realizácie rôznych technológií a technologických celkov.

We will help you find a solution

Do you need a machine or a complete production line?
Contact us and we will design a solution for you from the initial sketches to the complex implementation, including electrical installations and automation.  


Kontakt

Referencie

V minulosti sme spolupracovali aj s týmito spoločnosťami:

 
77RM+PR Pezinok