Potravinársky priemysel


Stroje, zariadenia a linky pre potravinársky priemysel. Široká škála produktov od jednoduchých skladovacích nádrží až po sofistikované výrobné linky.
 

Chemický priemysel


Procesné a skladovacie nádrže. Miešanie, ohrev, chladenie, dávkovanie. Zariadenia na regeneráciu rozpúšťadiel, rektifikáciu, destiláciu.

Farmaceutický priemysel


Špeciálne zariadenia podľa požiadaviek zákazníka, vyrobené podľa najprísnejších hygienických požiadaviek farmaceutického priemyslu.

Priemysel 4.0 

IO-Link celosvetový otvorený štandard

V súčasnosti je dôležitým smerom v priemyselnej automatizácii integrácia riešení Industry 4.0 a technológie IO-Link. Naša spoločnosť AEH spol. s ro využíva tieto pokročilé technológie na optimalizáciu výrobných procesov, zvýšenie efektivity a zabezpečenie vyšších štandardov bezpečnosti potravín. IO-Link poskytuje vysoko efektívne rozhranie pre komunikáciu medzi snímačmi a akčnými členmi, čo umožňuje rýchlu výmenu dát a jednoduchú integráciu do existujúcich systémov. Táto technológia umožňuje lepšiu diagnostiku zariadení, predchádzanie poruchám a znižovanie prevádzkových nákladov. Objavte s nami budúcnosť automatizácie a zvýšte konkurencieschopnosť svojho podnikania pomocou inteligentných riešení od AEH.


Objavte viac

MILK PROCESSING TECHNOLOGIES AEH

Go beyond traditional production. How to turn milk and whey into a superfood?


Interreg

Zabezpečenie komplexnej podpory od fázy návrhu až po dôkladné testovanie


návrh technologického riešenia (P&ID diagram, analýza, konzultácie)


strojárstvo (výkresy, 3D modely, zoznamy dielov)


elektrotechnika (projektovanie rozvádzačov a priemyselná automatizácia)


výroba strojov a zariadení (vlastná výroba nám umožňuje plne sa prispôsobiť vašim požiadavkám a potrebám)


automatizácia (programovanie riadiacich systémov - PLC, vizualizácia procesov, frekvenčné meniče, automatizácia procesov ako váženie, dávkovanie, plnenie a pod.)
Riešenia

77RM+PR Pezinok